Artesis Plantijn Hogeschool Antwerpen
Business en Recht
MyTalent: 21st century skills 1_INO41120/3519/2526/1/65
Studiegids

MyTalent: 21st century skills 1_INO

41120/3519/2526/1/65
Academiejaar 2025-26
Komt voor in:
  • Bachelor in het bedrijfsmanagement, trajectschijf 1
In andere opleidingen:
  • Bachelor in het bedrijfsmanagement als MyTalent: 21st century skills 1_AF
  • Bachelor in het bedrijfsmanagement als MyTalent: 21st century skills 1_MAR
  • Bachelor in het bedrijfsmanagement als MyTalent: 21st century skills 1_SCM
Dit is een enkelvoudig opleidingsonderdeel.
Studieomvang: 3 studiepunten
Men kan dit opleidingsonderdeel niet volgen binnen een
  • examencontract (met het oog op het behalen van een creditbewijs).
  • examencontract (met het oog op het behalen van een diploma).
Co-titularis(sen): Boey Ann, Jansen Sandra
Onderwijstalen: Nederlands
Kalender: Semester 1
Dit opleidingsonderdeel wordt gequoteerd op 20 (tot op een geheel getal).
Mogelijke grensdata voor leerkrediet: 01.12.2025 (1ste semester)
Tweede examenkans: wel mogelijk.
Delibereerbaarheid/tolereerbaarheid: Dit opleidingsonderdeel komt in aanmerking voor deliberatie/tolerantie onder de voorwaarden van de opleiding waarvoor je bent ingeschreven.
Totale studietijd: 78,00 uren

Volgtijdelijkheid

Op dit opleidingsonderdeel is er geen volgtijdelijkheid van toepassing.

Korte omschrijving

We leven in een dynamische, snel veranderende professionele wereld waarin flexibiliteit, zelfontwikkeling en levenslang leren steeds belangrijker worden. 

We leren je vaardigheden en soft skills aan om de architect te worden van jouw studieloopbaan én persoonlijke ontwikkeling. Samen met jouw coach ga je aan de slag om uit te groeien tot een zelfsturende student die kritisch tegenover zichzelf en zijn leerproces staat.

Ook op vlak van taal word je zowel schriftelijk als mondeling verder uitgedaagd om je communicatievaardigheden tot een hoger niveau te tillen.

OLR-Leerdoelen (lijst)

OLR INO 3 De bachelor BM/INO toont ondernemingszin, werkt zelfstandig, planmatig, flexibel en nauwkeurig en handelt oplossingsgericht en innovatief om operationele bedrijfsprocessen te optimaliseren.
Je plant op korte en lange termijn welke taken je tegen wanneer moet afwerken en maakt een duidelijke planning op.
OLR INO 4 De bachelor BM/INO heeft een diversiteitsbewuste en coachende houding tijdens het klant- en servicegericht handelen en bouwt zelfstandig een professioneel netwerk uit met nationale en internationale stakeholders.
Je geeft een overzicht van het werkveld met betrekking tot de vier afstudeerrichting en licht het werkveld dat je het meest interesseert verder toe.
OLR INO 6 De Bachelor BM/INO toont een kritische onderzoekende houding, doorgrondt de betekenis achter de data en kan deze helder rapporteren om tot een bruikbaar advies te komen.
Je formuleert een persoonlijk groeipunt helder en concreet aan de hand van SMART doelstellingen.
Je onderscheidt belangrijke, dringende taken van onbelangrijke of minder dringende taken.
Je zet gekregen feedback/verworven inzichten om in actiepunten om het academisch functioneren te versterken.
Je houdt je aan de deadlines.
OLR INO 7 De bachelor BM/INO communiceert professioneel binnen de beroepscontext in het Nederlands, Frans, Engels en Spaans of Duits en dit zowel schriftelijk als mondeling.
Je schrijft volgens de principes van de Nederlandse taal (spelling, grammaticaal correcte zinnen, woordgebruik).
Je schrijft een beknopt verslag over persoonlijke onderwerpen.
OLR INO 8 De Bachelor BM/INO werkt projectmatig en constructief samen als lid van een multidisciplinair en intercultureel team en neemt verantwoordelijkheid in verschillende taken en rollen binnen een bedrijf of een organisatie.
Je houdt je aan de deadlines.
Je zet gekregen feedback/verworven inzichten om in actiepunten om het academisch functioneren te versterken.
Je onderscheidt belangrijke, dringende taken van onbelangrijke of minder dringende taken.
Je formuleert een persoonlijk groeipunt helder en concreet aan de hand van SMART doelstellingen.
Je beschrijft je persoonlijke motivatie en leerstrategie.
Je beschrijft je persoonlijke sterktes en groeikansen.
OLR INO 10 De Bachelor BM/INO reguleert zijn persoonlijke en professionele ontwikkeling, volgt zelfstandig nationale en internationale tendensen op en integreert deze nieuwe inzichten.
Je beschrijft je persoonlijke motivatie en leerstrategie.
Je beschrijft je persoonlijke sterktes en groeikansen.

Leerinhoud

  • Leer- en motivatiestrategie
  • SWOT-analyse en persoonlijk ontwikkelingsplan
  • Timemanagement
  • Motivatie
  • Reflecteren
  • Nederlands

Studiematerialen (lijst)

lesmateriaal op digitapVerplicht

Onderwijsorganisatie

Examentijd
Voorziene tijd voor toetsing2,00 uren
  • Opmerking: De totale examentijd bestaat uit de voorziene tijd plus ΒΌ extra examentijd voor alle studenten. De extra examentijd als individuele aanpassing is hierbij dus reeds inbegrepen.
Werkvormen
Vormen van groepsleren24,00 uren
Werktijd buiten de contacturen52,00 uren

Toetsing (lijst)

Evaluatie(s) voor de eerste examenkans
MomentVorm%Opmerking
Eerste examenperiodeReflectieopdracht eenmalig tijdens de lesweken40,00Mondeling examen. Zie Digitap voor eventuele verdere instructies.
Eerste examenperiodeReflectieopdracht in de examenreeks60,00Digitaal examen. Zie Digitap voor verdere instructies.
Evaluatie(s) voor de tweede examenkans
MomentVorm%Opmerking
Tweede examenperiodeReflectieopdracht in de examenreeks60,00Digitaal examen. Zie Digitap voor verdere instructies.
Tweede examenperiodeReflectieopdracht in de examenreeks40,00Mondeling examen. Zie Digitap voor verdere instructies.

Toetsing (tekst)

Zie Digitap voor eventuele verdere instructies.